Warsztaty Terapii Artystycznej

Mamy ogromne szczęście i prawdziwy zaszczyt współpracować z Fundacją MIMO WSZYSTKO powołaną do życia przez panią Annę Dymną. Warsztaty Terapii Artystycznej „Mimo Wszystko”, funkcjonujące w Ośrodku Terapeutyczno-Rehabilitacyjnym dla Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Dolina Słońca” w podkrakowskich Radwanowicach, zajmują szczeglne miejsce w naszych sercach, gdyż to właśnie podopieczni i wychowawcy tej placówki wyrazili chęć wykonania projektu Statuetki STELLA VIRIUM w kategorii Supra.

Celem nagrody w kategorii „Supra” jest uwiarygodnienie i ucieleśnienie, w osobach jej Laureatów, nieograniczonej mocy, siły i potencjału rozwoju każdej jednostki ludzkiej, a uwidocznionej w jej historii. Koleje życia bywają zmienne, los kapryśny, a łut szczęścia nie jest każdemu pisany. Mimo to są wśród nas tacy, którzy nie poddają się takiemu biegowi spraw. Takich ludzi poszukujemy, takich ludzi chcemy wspierać, takich ludzi pragniemy nagradzać, by świadectwo ich życia było przykładem dla innych.

Warsztaty Terapii Artystycznej „Mimo Wszystko” to wspaniały partner, ideowy jak i koncepcyjny, dla przedsięwzięcia sygnowanego przez Fundację Rozwoju Kwalifikacji STELLA VIRIUM. Podopieczni Warsztatów Terapii Artystycznej „Mimo Wszystko” to wymarzeni Twórcy statuetki STELLA VIRIUM w kategorii SUPRA. Jesteśmy przekonani, że wkład podopiecznych i wychowawców Warsztatów to nie tylko dzieło ich rąk, to przede wszystkim dzieło umysłu, inspiracji i energii. To również wkład poprzez osobisty przykład, świadectwo gigantycznych możliwości serca i umysłu, które rozkwitają często wbrew wszystkim i wszystkiemu; dzięki sile woli, wsparciu i determinacji.