Przejdź do głównej zawartości

Zostań wolontariuszem

“Wielkość człowieka to (…) jego umiejętność wywierania pozytywnego wpływu na tych, którzy go otaczają” (Bob Marley)

Jeśli Twoją pasją jest chęć pomocy innym, przekazywanie wiedzy i uczenie ludzi i czujesz potrzebę wywierania wpływu na otaczający Cię świat, dołącz do nas! Ucząc innych, zyskasz możliwość własnego rozwoju, pogłębisz swoje kompetencje i otrzymasz wsparcie metodologiczne z zakresu Train the Trainer i pomożemy Ci przygotować się do międzynarodowej certyfikacji trenerskiej. Jeśli nasza misja i cele są zgodne z Twoimi wartościami i przekonaniami; jeśli masz  pomysł na rozwinięcie naszej organizacji i mnóstwo entuzjazmu, skontaktuj się z nami – zapraszamy do współpracy wolontariuszy, jednostki pożytku publicznego, organizacje publiczne oraz firmy sektora prywatnego.

Wolontariat na rzecz Konkursu STELLA VIRIUM (GWIAZDA MOŻLIWOŚCI):

Weź udział w pracach przygotowawczych do Konkursu STELLA VIRIUM (GWIAZDA MOŻLIWOŚCI), którego ideą i misją jest kształtowanie przekonania o sile, pięknie i nieograniczonym potencjale każdego człowieka, jako istoty uczącej się, rozwijającej swoje kwalifikacje przez całe życie, czerpiącej z różnorodnych zasobów swoich możliwości, wciąż przekraczającej ograniczenia własne i otaczającego ją świata. Naszym jedynym celem i pragnieniem jest, aby wyróżnione Statuetką osoby stały się świadectwem wielowymiarowej siły ducha i umysłu.

Wolontariat na rzecz Projektów Career Turn i BBO: Rozwijaj swoje umiejętności jako TRENER, COACH, MENTOR CZY REKRUTER I dziel się swoją mądrością, wiedzą, doświadczeniem, wiedza I umiejętnościami z beneficjentami projektów CAREER TURN i BARRIER BREAKING OPPORTUNITIES. Celem tych działań jest pomoc i wsparcie dla osób, zwłaszcza bezrobotnych i wykluczonych z różnorodnych środowisk i przygotowanie ich do nowych ścieżek zawodowych, zwłaszcza w międzynarodowych,  wielokulturowych organizacjach i firmach z sektora BPO/SSC. Od wolontariuszy oczekujemy:

  • pełnego zaangażowania i entuzjazmu w wykonywane zadania,
  • sumienności i odpowiedzialności w wypełnianiu przyjętych zobowiązań,
  • optymizmu, zapału i entuzjazmu w realizacji naszego przedsięwzięcia.

Zainteresowanych prosimy o kontakt!

Fundacja Rozwoju Kwalifikacji STELLA VIRIUM
ul. W. Syrokomli 11/8 30-102 Kraków
tel. 509 206 033 E-mail: biuro@stellavirium.org

Loading...